Hizmetlerimiz

Katalog / Broşür Basımı

Matbaacılık sektörünün en önemli profesyonellik gerektiren üretimlerinden biri olan kataloglar. Kurumsal firmaların hizmetleri ve ürünsel tanıtımını yapmak veya satışlarını artırmak amacıyla tercih edilen matbaa ürünüdür.

Eser Matbaa; kataloğunuzun, film, kalıp, baskı, laminasyon, mücellit aşamalarını titiz bir şekilde takip etmekte, çalışmanızı sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir. 

Etiket & Kutu Basımı

Baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası işlerin tek çatı altında yapıldığı entegre yapımızla faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız tüm etiket çeşitlerini üretebilmektedir.

Kağıt üzerine basılı olan özel şekilli keskili, yarım keskili, laminasyonlu etiketler ve tüm  ambalaj etiketini rulo ve düz ofset tekniğine göre üretilmektedir.

Maliye ile Anlaşmalı Evraklar

Müşterileriniz veya resmi kurumlarla olan ilişkileriniz ve kurumunuzun iç iletişiminde kullandığınız yasal onaya tabi olan/olmayan belgelerden fatura ve irsaliyeye, sipariş fişinden antetli kağıda geniş ürün yelpazemizle ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet sunuyoruz.

Yasal onaya tabii belgelerin üretiminde, Maliye Bakanlığı ile yürütülen süreci sizin adınıza takip ediyor, tüm müşterilerimize kaliteli ve hızlı üretimin yanı sıra güvenilir hizmet garantisi sunuyoruz.

Masaüstü Yayıncılık

Kartvizit, Antetli, Kağıt, Cepli Dosya, A4 Flyer, Afiş, Zarf, Klasör, Bloknot, Küpnot, El İlanı, Karton – Kağıt Çanta, Takvim, Dergi, Defter, İnsert, Menü ve tüm ofset baskı işlemlerini deneyimli ekibimiz ve yeni nesil makinelerimiz ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Yaratıcı Davetiyeler

Davetiye alanında da hizmet veren firmamızın, ürünleri arasında düğün davetiyesi , nişan davetiyesive sünnet davetiyesi bulunmaktadır. Birçok orjinal dizaynda davetiye seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.