Hakkımızda

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN…

44 YILLIK BİRİKİM İLE…

Kaliteyi ön planda tutarak amacı müşteri memnuniyetini sağlamak olan firmamız 1974 yılında İzmir Matbaacılığının merkezi Kemeraltı’nda kurulmuş olup daha sonra artan müşteri talepleri doğrultusunda daha eksiksiz hizmet vermeyi amaç edinerek 1998 yılında  Alsancak’taki kendi tesislerine taşınmıştır. Alanımızdaki en önemli üstünlüğümüz yüksek nitelikli birikimimiz. Sahip olduğumuz kaliteli insangücü ile birlikte geniş bir makina ve ekipman parkuruna sahip olmamız da artımız.

Kısaca markanın ruhundan anlayan yaratıcı bir hareket içindeyiz.

 

Amacımız: Ürettiğimiz hizmetin her sürecinde kaliteyi ön planda tutarak, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlayıp sektörümüzde saygın kuruluşlar arasında yer almak ve ihtiyaçları takip ederek müşterilerimizin istediği kaliteyi ve hizmeti ekonomik ve maksimum verimde tutmaktır.

 

Verimlilik: Şirketimizde, iş görme standarlarımız işlerin bir defada, doğru ve eksiksiz olarak yapılması anlayışına dayanmaktadır. Temel Özelliklerimiz: Özgünlük (kopyalamıyoruz, tasarlıyoruz, üretiyoruz), satışa dönen yaratıcılık, süreklilik (istikrar), itinalık, yüksek verimlilik sağlayan uzun vadeli ilişkiler kurmak, durumlara ve sorunlara hızla çözüm seçenekleri sunmak, pazarlama hedeflerini desteklemek, karşılaştırmalı üstünlükleri hedeflemek, ürün veya hizmetin performansından sorumluluk hissetmek.

 

Hedeflerimiz: Hizmet sağladığımız kişi ve kuruluşları çözüm ortağı olarak değerlendirirken, sektöre ilişkin bilgi birikimi ve deneyim ile yaratıcılığın kesiştiği noktada, verimliliğin zirveye ulaşacağına inanıyoruz. Hayal gücümüzü gerçeğe dönüştürüyoruz. Çözüm ortakları arasındaki ilişkinin sağlıklı ve verimli sürdürülebilmesi için de uzun vadeli iş ortaklığını benimsiyor, en iyiyi, en ötesini hedefliyoruz.

KURUMSAL KİMLİK0%
ETİKET & KUTU0%
MASAÜSTÜ YAYINCILIK0%
KATALOG / BROŞÜR0%
MALİYE İLE ANLAŞMALI EVRAKLAR0%
Eser Matbaacılık müşteri odaklı bir şirkettir.

Müşteri memnuniyetini sağlayacak çalışmalara odaklanırız.

Müşteri ihtiyaçlarını detaylı olarak anlar ve müşteriye değer katan çözümler üretir, hizmet sunar, yardımcı olur.” 

 

SON PROJELERİMİZ